Witamy w sklepie internetowym Eksperymentalnej Szkółki Liliowców !

Oferujemy Państwu sadzonki odmian liliowców dwu kategorii:
  • 1. wyhodowane w Eksperymentalnej Szkółce Liliowców
  • 2. autorstwa hodowców amerykańskich. Obok powyższej oferty Eksperymentalna Szkółka Liliowców oferuje:
  • 3. Sadzonki poselekcyjne i
  • 4. Klony autorskie (szczegóły poniżej).

Oferta obejmuje wyłącznie odmiany zarejestrowane w bazie American Hemerocallis Society. Prezentowane są zdjęcia odmian z cenami a szersze opisy ich cech i właściwości dostępne są pod adresem: https://www.daylilies.org/DaylilyDB/. Aby się z nimi zapoznać należy po otworzeniu strony w rubrykę Cultivar Name wpisać nazwę odmiany , jak pod zdjęciem, - bez polskich liter i kliknąć na słowo SEARCH ).

Szkółka gwarantuje zgodność sprzedawanych roślin z wybranymi odmianami. Wykluczone są jakiekolwiek zmiany bez porozumienia i zgody zamawiającego.

Ze względów organizacyjnych będziemy realizować zamówienia jedynie o wartości roślin równej 200 PLN i powyżej tej kwoty. Zamówienia przyjmować będziemy od 1 czerwca do końca września 2024 roku. Zamówienia prosimy składać w formularzach sklepowych.

Po złożeniu zamówienia zamawiający zobowiązany jest w terminie 3-ch dni do dokonania wpłaty należności. Odbiorcy zagraniczni mogą należność opłacić w Euro po aktualnym kursie PLN/EUR.

Odbiorcy zagraniczni mogą należność opłacić w Euro po aktualnym kursie PLN/EUR.

Konto dla wpłat w PLN: 56 1140 2004 0000 3102 8484 1358

Konto dla wpłat w EUR: PL73 1140 2004 0000 3612 2000 9368 mBank S.A. SWIFT BREXPLPWMBK

Niedopełnienie wpłaty będzie potraktowane jako rezygnacja z zamówienia. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres: liliowcejb@gmail.com

Odmiany autorstwa Eksperymentalnej Szkółki Liliowców

Wejście

Odmiany autorstwa hodowców amerykańskich

Wejście
 

Sadzonki poselekcyjne

sadzonki poselekcyjne
Sadzonki poselekcyjne są w pełni wartościowymi klonami liliowców o zróżnicowanej kolorystyce i cechach morfologicznych uzyskanych z krzyżowania współczesnych odmian hodowców amerykańskich i wyselekcjonowanych klonów własnych. Mogą stanowić atrakcyjny akcent dekoracyjny krajobrazu, skwerów i ogrodów. Polecane są szczególnie dla osób nie przywiązujących wagi do kolekcjonowania odmian zarejestrowanych, o mniejszym stopniu przygotowania ogrodniczego, w początkowym okresie zakładania ogrodów. Cena 1 sadzonki 15 PLN.

Klony autorskie

klony autorskie
Klony autorskie sprzedawane są w kwitnących kępach roślin, zidentyfikowanych i opisanych metrykalnie. Sprzedaż łączy się z cesją praw autorskich na osobę kupującego i gwarancją wyłączności posiadania klonu. Na życzenie kupującego możliwe jest zarejestrowanie klonu w American Hemerocallis Society pod nazwą nadaną odmianie przez kupującego. Ceny zależnie od wartości klonu do negocjacji ze Szkółką. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres: j.bodalski@wp.pl